Wamkumbuka huyu?

Anaitwa Totoo Ze Bingwa, Ni nani aliwahi kuwa band gani? Yuko wapi na kwa sasa anafanya nini? mengi kumhusu yeye tegasikio hapa hapa Spoti na Starehe!!!

One Response to Wamkumbuka huyu?

  1. Pasiasi manembe says:

    Kaka hyo mbona new kwangu,npe taarifa zake

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: