Bcbg, Koffi walipomlilia Tatty

Wanamuziki walipoweka tofauti pembeni kumlilia tatty wa bcbg on stage

2 Responses to Bcbg, Koffi walipomlilia Tatty

  1. peter says:

    HUYU dogo alikuwa anakuja juuu sana Jana nilikuwa naangalia Live na Dogo aliimudu sana Nafasi ya Emelia.Daima tutakukumbuka TATY NSABI. Tunakubali hapa tulipoteza!!

  2. Anonymous says:

    KWELI TATTY ALITISHA,MSIBA WAKE ULIMUUMIZA SANA JB

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: